بهترین کانال آی گپ درباره فال و طالع بینی

تمام برنامه ها برای اعضاء کانال آی گپ رایگان می باشد

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

کانال فال و طالع بینی در آی گپ

کانال فال و طالع بینی در آی گپ

کانال فال در آی گپ

کانال های زیادی در اپلیکیشن آی گپ وجود دارند که فال و طالع بینی ارائه می کنند اما اکثرا به صورت دستی هستند و یک فال را به همه تحمیل می کنند.

در حالی که هر کس می تواند مثلا فال تاروت خودش را باتوجه به انتخاب کارت های مورد نظر خودش داشته باشد ، نه آنکه شخصی به عنوان مدیر کانال یکبار کارت بکشد و بنویسد فال تاروت امروز شما ! اینطور نیست که فال تاروت همه یکسان باشد.

igap

با عضویت در کانال ، می توانید تمام برنامه ها را به صورت مشخص در گوشی موبایل خودتان داشته باشید ، ضمن اینکه هر چند ماه یکبار ، برنامه های جدیدی هم تولید می شود که به کانال اضافه خواهد شد.

لازم به توضیح است که این کانال برای گرفتن فال یا استفاده از برنامه های فال و طالع بینی هیچ هزینه ای از مخاطبینش دریافت نمی کند و تمام برنامه ها به صورت رایگان در اختیار مخاطب قرار دارد.

اگر این اپلیکیشن روی گوشی موبایل شما نصب است و الان با گوشی موبایل درحال مشاهده این صفحه هستید ، با اشاره لینک زیر و انتخاب اپلیکیشن آی گپ ، می توانید وارد کانال فال شده و از آخرین برنامه ها نیز دیدن کنید.

ورود به کانال اصلی در برنامه آی گپ

همانطور که اشاره شد ، با عضو بودن در این کانال ، می توانید اکثر فال هایی که همه جا باید بابت آنها هزینه بپردازید را ، به صورت رایگان برای خود و عزیزانتان بگیرید.

فال و طالع بینی های این مجموعه در طی سالها طراحی و پیاده سازی شده اند و تفاوتی با گرفتن فال به صورت دستی ندارند.

برای هر یک از برنامه های فال دقت و وقت زیادی صرف شده تا نتایج درستی را به شما به عنوان مخاطب بدهد ، همچنین همواره سعی در تولید برنامه های جدیدتر داریم که به مرور زمان برنامه های بهتر و جدیدتری را نیز تولید و در اختیار شما قرار دهیم.

فال های موجود در کانال ، طوری هستند که نیازی به بروزرسانی مداوم ندارند و شما هر زمان که وارد برنامه ی مورد نظرتان شوید ، فال در خدمت شماست و می توانید از آن استفاده نمایید.

اگر دوست دارید ، یکی از بهترین برنامه های فال را انتخاب و آن را به دوستانتان معرفی کنید و درباره نتایج آن برای هر یک از آنها به گفت وگو بپردازید.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای asanit.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:asanit.ir | نقشه سایت